מתחיל בעוד

דברי פתיחה

לפני כשנה התחלנו לתכנן ולדמיין את כנס החברה הישראלית לריפוי בעיסוק 2020.
חשבנו על תוכנו הייחודי, על המפגש, על לוקיישן, כמות הפיצולים לה נזדקק, איפה תהיה החניה ואיזה כיבוד יוגש.
כל זה היה לפני עידנים... זה נראה כמו עולם הרחוק מאיתנו שנות אור...
הקורונה הביאה לשינויים רבים – כאלו שהשפיעו גם על עולם הכנסים. אחד הדברים המרכזיים ביותר בכנס הוא המפגש בין אנשים – ובמציאות של היום המפגש הזה הוא למעשה האתגר הגדול.
אז מה? לא נקיים את כנס 2020??
אין מצב!!!
הפכנו את המשבר להזדמנות. הזדמנות להתנסות, ללמידה, להתפתחות.
נקיים כנס במרחב הווירטואלי, שיכלול את כל מה שקיים בכנס הפיזי ברמת התוכן המקצועי והמדעי – הרצאות TED, פאנלים מרתקים, הצגת פוסטרים והרצאות.
לא נוותר על תערוכה וירטואלית, בה נציגי החברות ישוחחו בצ'אט עם המשתתפים, יזמינו אתכם לצפות בסרטונים ובמידע על המוצרים של החברה והחידושים בתחום.
ומה לגבי מפגשים? גם זה יתאפשר בעולם הווירטואלי – "הזמנה לקפה" – כל אחת יושבת בביתה שלה, עם כוס קפה, ומקיימת צ'ט או מפגש וידאו חוויתי ומעשיר עם משתתפות אחרות בכנס.
הכנס יתקיים ב- 13 בדצמבר 2020 ואנחנו מזמינות אתכן, קהילת המרפאות בעיסוק בישראל, לפרגן לעצמכן ביום חופש, מהעיסוק המרכזי והעבודה, בו תשתתפו בכנס, ותהנו מיום שכולו העשרה, למידה וכיף.
וכל הטוב הזה מהבית, מהמשרד, מהקליניקה – בכל מקום שתרצו.
ואם לא תוכלו לפנות יום שלם ? גם על זה חשבנו... כל מי שתרשם לכנס תקבל קישור לפלטפורמה הווירטואלית של הכנס. כל הרצאות הכנס יהיו זמינות למשתתפות, עד חודש לאחר הכנס. כך תוכלו לצפות בהרצאות שפספסתן, לצפות שוב בהרצאה או פאנל שעניין אתכן ולחוות את הכנס במרחב הווירטואלי שמתאים לכן, גם מחוץ לזמן ולמקום בו הוא מתקיים ב-13 בדצמבר.

ההרשמה לכנס כרוכה בתשלום.
בסמוך ליום הכנס ישלח לכתובת המייל קישור וסיסמא אישית המאפשרת כניסה לפלטפורמה הווירטואלית.
אנו מציעים ומקווים שהכנס יהפוך לאינטראקטיבי וזה תלוי בכן – "הזמינו לקפה" קולגות מתחום העניין שלכן, כנסו לתערוכה הווירטואלית ושוחחו עם נציגי החברות ביום הכנס, שתפו אותנו בתובנות בצ'ט – נשמח לשיתופים.

היכן ומתי

מקוון

יום ראשון, 13 דצמבר, 2020

event time 09:00 - 19:00

הוספה ליומן Add To Calendar

תוכנית

דוכנים וירטואלים

שאלות ותשובות

הרשמה

הרשמו עכשיו

צרו קשר