דבר יו"ר הכנס

הקשר בין רופאי המשפחה למטופלים מהווה את עמוד התווך המרכזי עליו נשענת רפואת המשפחה. בשנים האחרונות אנו עדים לקצב הולך וגובר של כניסת טכנולוגיות מתקדמות לעולם הרפואה הראשונית. טכנולוגיות אלה משפיעות באופן ישיר על המפגש הטיפולי היומיומי ופעמים רבות אף מחליפות אותו.

כנס שבתאי בן מאיר 2020 תוכנן לעסוק בהשפעות השינויים הטכנולוגיים הדוהרים על הקשר האישי הייחודי בינינו לבין מטופלינו: על החמלה כלפי המטופלים מחד ועל תחושת השחיקה והמשמעות שלנו כמטפלים מאידך.

מגיפת הקורונה שינתה את חיינו כמעט בכל מובן, והקצינה את השפעת האמצעים הטכנולוגיים על האופן בו אנו עוסקים ברפואה: לא רק "אל-תור" בסוף יום העבודה, אלא רפואה מרחוק כחלק מהותי מהעשייה היומיומית שלנו.

מליאת הכנס תעסוק בסוגיות אלה.

הרצאת האורחת הראשונה במליאה, פרופ' ורדה שלו, עד לפני זמן קצר מנהלת מכון המחקר והחדשנות של "מכבי שירותי בריאות" ורופאת משפחה פעילה בקהילה, תסקור את השינויים הצפויים בטכנולוגיה בעתיד הקרוב והשפעתם הצפויה על רופאי המשפחה בקהילה בארץ.

ד״ר יאן מיסקין, רופא מומחה ברפואת המשפחה ובמחלות זיהומיות, חבר בצוות הלאומי לטיפול במגיפות, יספר לנו על תהליך קבלת ההחלטות עם פרוץ הגל הראשון של המגיפה, מנקודת מבט החושפת את אחורי הקלעים של ההתמודדות עם מחלה חדשה.

בנוסף יוצגו בכנס עשרות מחקרים, תיאורי פרויקטים ייחודיים בקהילה, רעיונות למחקר ופוסטרים, העוסקים בנושאים קליניים מגוונים.

הכנס ייחתם בטקס חלוקת פרסי האיגוד לרופאים מצטיינים ומלגות המחקר – הנכם מוזמנים להשתתף ולכבד את חברינו הזוכים.

אנו שמחים וגאים לחלוק עימכם את העשייה המבורכת והענפה במתכונת וירטואלית. כולנו תקווה כי כנס "שבתאי בן מאיר" הבא יאפשר שוב מפגש אמיתי, פנים אל פנים, ללא מסיכות.

אנו מבקשים להודות לאיגוד רופאי המשפחה בישראל, לחברי הועדה המדעית, למפיק הכנס מר משה הלפרט מחברת SP Group ולחברות המציגות.

מצפים להשתתפותכם הפעילה

מצפים להשתתפותכם הפעילה.

ד"ר מיכל שני

יו"ר איגוד רופאי המשפחה

פרופ' טוני היימן

וד"ר רונית אלעד

יו"ר שותפים הועדה המדעית

מתחיל בעוד

תוכנית

תודות לחברי הועדה המדעית

פרופ' טוני היימן - יו"ר שותף

ד"ר רונית אלעד - יו"ר שותף

פרופ' שלמה וינקר

ד"ר לימור אדלר

ד"ר ניצן בן-דב

ד"ר מירב בנסקי

ד"ר גרי בלומברג

ד"ר אילן גרין

ד"ר אלכס לוסטמן

ד"ר דן ליבון

ד"ר לילך מלצקי

ד"ר מיכל פלומבו

ד"ר היילי רוסהרשמה

{{tariff.title}}

{{tariff.validUntilDescription}}

 
מחיר

הרשמו עכשיו

היכן ומתי

מקוון

יום רביעי, 11 נובמבר, 2020

event time 08:00 - 13:30

הוספה ליומן Add to Calendar

צרו קשר